Smaller Default Larger

13 kwietnia 2018 r. - Dawid Kostka Trio feat. Paweł Kaczmarczyk oraz Stanisław Soyka Trio

 

 

 

 

 

 Już 13 kwietnia 2018 r., godz. 19:00 w Mosińskim Ośrodku Kultury, odbędzie wyjątkowy, szczególny koncert, podczas którego wystąpią:

Dawid Kostka Trio feat. Paweł Kaczmarczyk

oraz Stanisław Soyka Trio

Wydarzenia organizowane w ramach Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą w Mosinie.

 

 

Poznański gitarzysta DAWID KOSTKA zaprezentuje autorski materiał osadzony w realiach nowoczesnego jazzu akustycznego, łączący w sobie również elementy innych stylów muzycznych. Muzyk ma w swej karierze współpracę z legendą amerykańskiego jazzu Chico Freemanem.

Stale pracuje z doświadczonymi i uznanymi muzykami Damianem Kostką /kontrabas/ oraz Mateuszem Brzostowskim /perkusja/.

Dawid Kostka podczas nagrywania nowych utworów zaprosił do współpracy PAWŁA KACZMARCZYKA, pianistę jazzowego i kompozytora o wielkim dorobku i jeszcze większych planach, który na koncie ma kilka świetnie przyjętych albumów, dwie nominacje do Fryderyków, nagrody “Gazety Wyborczej", “Trójki” oraz liczne tytuły artysty i płyty roku. Paweł Kaczmarczyk regularnie na całym świecie, a jego nazwisko często przywoływane jest przez zagraniczne media.

Wszyscy wymienieni muzycy na specjalnym koncercie w Mosinie.

Tego samego wieczoru organizatorzy Ogólnopolskich Dni Artystycznych zapraszają do wysłuchania koncertu jednego z najwybitniejszych polskich muzyków, wokalisty jazzowego, pianisty, kompozytora ….. Stanisława Soyki. Artysta tworzy wyjątkowe projekty muzyczne i koncertuje z wieloma wybitnymi muzykami z Polski i z zagranicy. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy.

Podczas koncertu w Mosinie wystąpi w Trio wraz z Przemysławem Gregerem /gitara, gitara akustyczna/ oraz Jakubem Sojką /perkusja/.

 

Organizatorzy

 

Patronat Honorowy

 
 
 
  
 Burmistrz Gminy Mosina
Przemysław Mieloch
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

WSPARCIE FINANSOWE 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy