Bilety

Sprawdź ceny biletów dostępnych na najbliższe koncerty. Więcej

Program ODAzG 2018

 

Sprawdź program najbliższych koncertów. Więcej

Przegląd kapel

 

Zgłoś swoją kapelę na IX Przegląd Kapel Gitarowych!Więcej

Klub

Po koncercie odwiedź nas w klubie. Zapraszamy! Więcej

Smaller Default Larger

13 kwietnia 2018 r. - Dawid Kostka Trio feat. Paweł Kaczmarczyk oraz Stanisław Soyka Trio

 

 

 

 

 

 Już 13 kwietnia 2018 r., godz. 19:00 w Mosińskim Ośrodku Kultury, odbędzie wyjątkowy, szczególny koncert, podczas którego wystąpią:

Dawid Kostka Trio feat. Paweł Kaczmarczyk

oraz Stanisław Soyka Trio

Wydarzenia organizowane w ramach Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą w Mosinie.

 

 

Poznański gitarzysta DAWID KOSTKA zaprezentuje autorski materiał osadzony w realiach nowoczesnego jazzu akustycznego, łączący w sobie również elementy innych stylów muzycznych. Muzyk ma w swej karierze współpracę z legendą amerykańskiego jazzu Chico Freemanem.

Stale pracuje z doświadczonymi i uznanymi muzykami Damianem Kostką /kontrabas/ oraz Mateuszem Brzostowskim /perkusja/.

Dawid Kostka podczas nagrywania nowych utworów zaprosił do współpracy PAWŁA KACZMARCZYKA, pianistę jazzowego i kompozytora o wielkim dorobku i jeszcze większych planach, który na koncie ma kilka świetnie przyjętych albumów, dwie nominacje do Fryderyków, nagrody “Gazety Wyborczej", “Trójki” oraz liczne tytuły artysty i płyty roku. Paweł Kaczmarczyk regularnie na całym świecie, a jego nazwisko często przywoływane jest przez zagraniczne media.

Wszyscy wymienieni muzycy na specjalnym koncercie w Mosinie.

Tego samego wieczoru organizatorzy Ogólnopolskich Dni Artystycznych zapraszają do wysłuchania koncertu jednego z najwybitniejszych polskich muzyków, wokalisty jazzowego, pianisty, kompozytora ….. Stanisława Soyki. Artysta tworzy wyjątkowe projekty muzyczne i koncertuje z wieloma wybitnymi muzykami z Polski i z zagranicy. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy.

Podczas koncertu w Mosinie wystąpi w Trio wraz z Przemysławem Gregerem /gitara, gitara akustyczna/ oraz Jakubem Sojką /perkusja/.

 

Organizatorzy

 

Patronat Honorowy

  
 
  
 Burmistrz Gminy Mosina
Jerzy Ryś
 
 
 
 
 
 

Sponsorzy

WSPARCIE FINANSOWE

 

 

 

 

 

 

 

Patroni Medialni

 

 

 

 

 

 

Partnerzy